ABOUT US

Skupina Headwear existuje v zpracovatelském průmyslu již od 1974 roku, a teď nabízí distribuční síť ve všech kontinentech na světě.

Nepřetržitě zaručování kvality v dostupné ceně pomohlo Skupině vybudovat jednoho z nejexpansivnějších dodavatelů čepic, obecně známého jako 'The Headwear Professionals'.

Stránka představuje vzorky výrobku jednoho z největších a nejlepších dodavatelů v branží, a pamatujte si, jestli nevidíte důkladně to co hledáte, zeptejte se a my to pro Vás ušijeme na míru. Být producentem a zároveň i dodavatelem zaručuje pružnou infrastrukturu, která umožňuje produkci a dodání každého stylu, jaký zrovna potřebujete.

Není důležité, kde se zrovna nacházíte, jsme schopni zajistit veškeré Vaše potřeby – přímo, nebo prostřednictvím jednoho z našich distributorů, kteří disponují vybranými čepicemi a můžou je dodat v průběhu 24 hodin. Ano, naše síť je velmi rozvinutá!

Naše rozvinutá síť nám umožňuje být v popředí v oblasti dekorace a materiálů. To co bylo již vyrobeno, my dokážeme vyrobit také. Díky tomu u nás najdete nejnovější trendy, jestli navštívíte 'The Headwear Professionals'.

Díky tomu jsme také bezkonkurenční zároveň ve výrobě, jak i v dekoraci. Jestli nejste spokojen se zbožím, můžete ho vrátit zpět, protože naši devízou je 100% spokojenost klienta!

Obětujte trochu času a shlédněte náš široký asortiment produktu. Pamatujte, jestli něco nenajdete, zeptejte se nás a my to pro Vás zajistíme. Jestli je to možné? – My jsme ti, kteří to dokážou! Být zároveň výrobcem jak i distributorem znamená, že máme možnost se přizpůsobit do Vašich potřeb spojených s pokrytím hlavy. Zkontaktujte se s námi – a překonáte se, že se to vyplatí.

Naše záruka

Headwear Professionals vyrábí a prodává širokou škálu čepic a klobouku po celém světě. Jsme specialisty v dodávání nestandardních čepic. Velké i malé, nebo i Sportovní – můžeme Vám pomoct.

Obětujte trochu času na prohlednutí naších vzorů výrobku zde na této stránce. Jestli lze to udělat, my to uděláme za Vás – zeptejte se nás.


img

NÁVRHNĚTE SI VLASTNÍ VZOR

img

CHECK OFFERED PROGRAMS

img

DO NOT WAIT! CONTACT US!